Każdy weekend powinien nieść szczęśliwe i relaksujące chwile dlatego  warto spędzić go z dala od zgiełku i codzienności wypoczywając w górach,  spacerując po naszych magicznych szlakach na świeżym powietrzu, podziwiając piękne widoki i przyglądając &(...)

ZAPRASZAMY PAŃSTWA NA JEDNODNIOWE WYCIECZKI AUTOKAROWE Z PRZEWODNIKIEM DO PRAGI, SKALNEGO MIASTA, SZWAJCARII SKSOŃSKIEJ, DREZNA I INNYCH ATRAKCJI TURYSTYCZNYCH. NASZYM GOŚCIOM PRZYSŁUGUJE 15% RABATU Z TYTUŁU POBYTU W WILLI ECHO Ceny podstawowych wycieczek - od podanych cen w zł (...)

Serdecznie zapraszamy Państwa na świąteczny wypoczynek w Willi Echo, w otoczeniu  gór, zapachu świerków i niepowtarzalnej atmosfery naszego miasteczka Cena noclegu - od 75zł do 100zł/osoba za dobę w zależności od terminu i ilości osób   Zapraszamy se(...)

Tak magicznych widoków jak w Szklarskiej Porębie zimą nie zobaczą Państwo nigdzie. Zapraszamy serdecznie na ferie zimowe  w otoczeniu białych gór, wodospadów i tajemniczych lasów, w których można spotkać Ducha Gór. W pobliży naszej willi zn(...)